Čerstvo skolaudovaný byt s parkovaním v lokalite Bory, predaj

ID 6024148

Bratislava-Lamač, Bratislava-Lamač , 84103, Bratislavský kraj

214 900 €
druhá fotografie nemovitosti třetí fotografie nemovitosti
  • ´Úžitková plocha

    64 m2

  • Dispozícia

    2 izbový byt

  • Stav objektu

    Novostavba

Popis nehnuteľnosti

Broker Consulting ponúka na predaj čerstvo skolaudovaný 2-izbový byt s veľkou loggiou a nádherným výhľadom na Devínsku Kobylu v novostavbe v projekte "Bory Bývanie" na ul. Jána Langoša, BA IV - Lamač. Byt sa predáva s pivničnou kobkou v suteréne a vonkajším parkovacím státím hneď pri dome. V rámci projektu Bory Bývanie nájdete pokojné oddychové zóny, detské ihriská, cyklotrasu, krásnu kvetinovú výsadbu a veľa vzrastlej zelene.

Byt sa nachádza na príjemnom 2. poschodí. Samozrejmosťou je výťah. Celková výmera bytu je 64,38 m2, pričom byt má výmeru 50,43 m2, loggia 11,25 m2 a pivničný sklad 2,7 m2. Byt pozostáva z priestrannej chodby (7,27 m2), kúpeľne (4,03 m2), samostatného WC, dostatočne veľkej spálne (13,35 m2), obývacej izby (12,38 m2) prepojenej s kuchyňou (11,62 m2) a s veľkorysou loggiou.

Byt sa predáva v štandardnom vybavení, ale bez kuchynskej linky, ktorú si môžete realizovať podľa vlastného vkusu. Štandard zahŕňa bezpečnostné vstupné dvere, interiérové dvere, laminátové podlahy, plastové okná a kompletne vybavená kúpeľňa a WC, predprípravu na klimatizáciu, predprípravu na elektrické exteriérové žalúzie.

Lokalita ponúka vynikajúce možnosti oddychu v prírode, ale aj pohodlie kompletnej infraštruktúry vďaka blízkosti nákupného centra Bory Mall (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, kino, fitness centrum, plaváreň) a ďalších obchodných centier v okolí. V tesnej blízkosti je nová moderná nemocnica so službami vo vysokom štandarde. Výhodou je priame napojenie na diaľnicu D2 a blízkosť zastávky MHD. V budúcnosti sa plánuje predĺženie električkovej trate z Dúbravky.

Orientácia bytu: juhozápad

VÝHODY:
- tichý a svetlý byt
- praktické dispozičné riešenie
- optický internet
- dobrá a pokojná lokalita

Cena zahŕňa: 214.900 € byt + 3.500 € sklad +11.500 € parkovacie státie = spolu 229.900 €
V cene sú započítané komplexné právne služby súvisiace s predajom nehnuteľnosti, správne poplatky na katastri, bezplatná úschova kúpnej ceny a poplatky za overenie podpisov u notára.

V prípade záujmu zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho. Ak Vám hypotéku nevybavíme, rezervačný poplatok Vám vrátime v plnej výške.

Obhliadku je možné dohodnúť na našej bezplatnej zákazníckej linke.

Táto nehnuteľnosť je vhodná ako investičná

Stiahnite si modeláciu výstupu a získate prehľad, aký výnos môže kúpa tejto nehnuteľnosti na ďalší prenájom priniesť

Modelácia výnosu

Parametre

Číslo ponuky6024148
KategórieByty
Podkategórie2 izbový byt
Stav objektuNovostavba
Materiál stavbyZmiešaná
Vlastníctvo Osobné
Pivnica Áno
Možnosť hypotéky Áno
Odpad:Verejná kanalizácia
Kúrenie:Ústredné
Voda:Na pozemku
Spevnená komunikácia:Asfaltová
Zariadenie:Nie
Rok kolaudácie:2023