• 0800 115 115
 • info@realityspolu.sk

Unikátny penthouse s privátnym wellness na predaj, Banská Bystrica [ID 6018355]

Komenského, Banská Bystrica, 97401, Banskobystrický kraj
Info v RK

Videoprehliadka

 • Plocha 220 m2
 • Cena Info v RK

Popis

Povedať o tomto byte, že je neopakovateľný, platí doslova a do písmena.

V rámci realitného trhu v Banskej Bystrici naozaj nemá obdoby. Veď si len predstavte, že pod celkovou rozlohou bytu vrátane terasy, sa o poschodie nižšie nachádza 5 plnohodnotných bytov s 5 rodinami. Pridajme k tomu ešte aj fakt, že majiteľ bytu ho dostal od developera k dispozícii na dokončenie, ešte v rozostavanom stave a teda iba čistú konštrukciu bez priečok a inžinierskych sietí. Vďaka tomu bol byt dokončený podľa jeho vlastných vysokých štandardov, čo vidieť a cítiť v skvelom dispozičnom riešení celého priestoru, ale takisto aj v tom najmenšom detaile moderne a vkusne zariadeného interiéru a exteriéru. Každý jeden kúsok nábytku bol do detailu premyslený a navrhnutý na mieru. Čerešničkou na torte je iba jeden sused na poschodí.

Nehnuteľnosť je vsadená na 6. podlaží strechy obytného domu o výmere 420 m² ako v súčasnosti trojizbový, ale s možnosťou dispozičnej zmeny na štvorizbový byt s tromi kúpeľňami a toaletami.

Až v tomto momente sa celý príbeh tohto jedinečného bytu poskladá do jedného celku a vytvorí vo Vás pocit výnimočnosti, ktorý sa už tak ľahko v Banskej Bystrici určite nepodarí zopakovať. „Za živa v Bystrici, po smrti v nebi“ sa predsa hovorí už od pradávna a Vy tak môžete prežiť ten svoj život, doslova „na streche“ Banskej Bystrice.

Výhody nehnuteľnosti:
Obytná plocha bytu 220 m²
Terasa 200 m²
Takmer 360° výhľad na mesto a okolitú prírodu
Privátny wellness – bazén s protiprúdom, parná sauna, jacuzzi
Nadštandardné zariadenie bytu
Letná kuchyňa s BBQ
Komfortné sedenie pod zastrešenou terasou
3 parkovacie miesta v podzemnej garáži

Obývacia izba s kuchyňou

Hneď ako vstúpite do tohto priestoru, uchváti Vás jeho veľkosť. Zásluhou jeho veľkorysej rozlohy 97 m2, je skutočne vzdušný, otvorený a vďaka francúzskym oknám a skvelej orientácii na svetové strany, aj nádherne presvetlený počas celého dňa. Aj keď sa jedná o jeden otvorený priestor, samostatne jeho jednotlivé funkčné zóny pôsobia dominantne, no zároveň sa skvele navzájom dopĺňajú. Kuchynská linka je vybavená vysokokvalitnými spotrebičmi a v obývacej izbe sa nachádza profesionálna audio sústava pre ten najlepší hudobný zážitok kedykoľvek naň dostanete chuť. Ak je vonku ešte svetlo, ale Vy ste práve dostali chuť na filmový deň, elektricky ovládané blackout závesy Vám zabezpečia dokonalé podmienky ako v kine. Pre spríjemnenie a vytvorenie pokojnej atmosféry počas dlhých zimných večerov, Vám určite poslúži skvele osadený dizajnový plynový krb, ktorý je obojstranný a viditeľný ako z obývacej izby, ale po odsunutí slony je naň krásny výhľad aj z hlavnej spálne.

Terasa

Exteriér bytu tvoria prepojené terasové priestory, ktoré sú rozdelené do viacerých častí. Tou hlavnou je najväčšia, kde sa nachádza bazén o veľkosti 7×3 m a dostatočne veľa priestoru na oddychové ležadlá so slnečníkmi a fitness zónu. Ďalej sa tu v rámci zastrešenej terasy nachádza oddychová zóna, letná kuchyňa s BBQ, komfortným terasovým sedením a výkonným audio systémom. Poslednou je menšia privátna terasa, na ktorú sa dá vyjsť z hlavnej spálne. Vďaka polohe vo vzťahu k okolitým budovám a výške samotnej budovy sa absolútne nemusíte obávať nepríjemných zvedavých pohľadov.

Privátny wellness

Dnešná komplikovaná situácia po celom svete nám všetkým ukázala, ako sa v priebehu pár dní môžu výrazne zmenšiť, až úplne obmedziť, naše možnosti na oddych a relax vo verejných zariadeniach. Práve preto je privátny wellness jednou z najväčších devíz tohto bytu. Jeho súčasťou je vonkajší bazén, parná sauna a jacuzzi s rainforest sprchou zabudovanou priamo v strope. To všetko ešte dopĺňa ďalšia kúpeľňa s toaletou, ktorá je určená práve pre wellness zónu. Vám a Vášmu oddychu tak už nikdy nebudú brániť žiadne obmedzenia, či opatrenia.

Izby

Do oboch spální je vstup priamo zo spoločnej chodby. Hlavná spálňa je dispozične skvele riešená vďaka „en suite“ kúpeľni, ktorá je s ňou priamo prepojená a vytvára tak na pohľad jednotný, prepojený priestor. Ak si želáte vychutnať súkromný kúpeľ so svojou polovičkou, poslúži Vám na to perličková vaňa pre dve osoby, prípadne dvojitý sprchovací box. Výhodou hlavnej spálne je aj priestranný walk-in šatník. Okrem toho je ešte jeden veľký šatník s botníkom situovaný priamo vo vstupnej chodbe, kde sa takisto nachádza zdieľaná kúpeľňa s toaletou, slúžiaca aj pre tretiu spálňu.

Byt sa predáva so vstavaným zariadením

© Video, fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Broker consulting, a.s., v zastúpení Filipom Sylvestrom.

Stiahnuť PDF

Podrobnosti

 • Kategória: Byty
 • Podkategória: 3 izbový byt
 • Stav objektu: Novostavba
 • Materiál stavby: Zmiešaná
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Podlažie: 6 z 6
 • Zariadenie: Áno
 • Rok výstavby: 2009

 • Pivnica
 • Výťah
 • Terasa

Lokalita

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace