• 0800 115 115
  • info@realityspolu.sk

Novostavba 4 izbový bungalov len niekoľko minúť od Nitry [ID 6018136]

Beladice, 95175, Nitriansky kraj
159 500 €
  • Plocha 109 m2
  • Cena 159 500 €

Popis

Realitná kancelária Broker Consulting Vam ponúka na predaj 4 izbové novostavby rodinných domov v obci BELADICE okres Zlaté Morave len niekoľko minút od Nitry.

-Bungalov plocha: 120 m2 + 30m2 terasa
-Veľkosť pozemku 600 m2
-Použítý materiál na výstavbu Ytong
-Sedlová strecha
-Dispozícia: vstupná hala, priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou, špajza, technická miestnosť, chodba, kúpeľňa, samostatné 2xWC, 3 obytné izby.
-Kúrenie: podlahové
-Domy sa predávajú v štádiu holodobom. Možnosť dokončenia na kľúč.


Začiatok realizácie rodinných domov v rámci prvej fázy je apríl rok 2021 a plánované ukončenie do štádia „holodom“ august -september 2021.

Všetky rodinné domy sú postavené , ako bezbariérové bungalové domy. Základová armovanádoska je postavená na základových pásoch hĺbky 90cm.Obvodový nosný plášť je vymurovaný z pôrobetonových tvárnic YTONG hr.25 cm , ktorý je zateplený kontaktným zatepľovacím systémom Baumit hr.16 cm s povrchovou silikátovou omietkou. Výplne otvorov (okná a dvere) budú dodané , ako sedemkomorový plastový rovný certifikovaný systém s izolačným trojsklomz vonkajšej strany vo farebnom odtieni antracit z vnútornej interiérovej strany biele vrátane parapetov a nadokennými kastlíkmi pre osadenie exteriérových roliet respektíve žalúzií s elektrickou predprípravou.

Strešný plášť bude väzníkový systém s vytvorením povalového medzipriestoru s interiérovým sklopným schodiskom. Strecha je valbová s presahom ponad terasu. Strešná krytina je pálená keramická škridla Terran Danubia Inova farba antracit s kompletným odkvapovým a protisnežným strešným systémom. Podbitie rímsy bude s OSB dosiek zateplené s extrudovaným polystyrénom systémom Baumit.

Interiérové priečky sú z materialu YTONG hr.15 cm , ktoré sú povrchovo omietnuté s vystuženou interiérovou stierkou a sú vymaľované . Stropy sú zateplené minerálnou vlnou hr.25 cm s vytvorenými stropmi zo sadrokartónu s vymaľovaním. Podlahy sú ukončené finálnym poterom . Interierová chodba do jednotlivých izieb je presvetlená svetlometom z prirodzeného osvetlenia. Každá izba má predpripravené miesto pre osadenie šatníkových zostáv. V interiéri sa nachádzajú dve detské izby a jedna spálňa ,ktoré majú sociálne zázemie vybudované v ich blízkosti. V kúpeľni je urobená predpríprava pre vaňu ,sprchový kút ,záchod ,bidet , dvojumývadlo a taktiež je uvažovaná predpríprava pre práčku a sušičku. V ďalšej časti interiéru je veľká hala s kuchyňou , špajzou. Pri vstupnej chodbe je ďalší záchod s umývadlom. Vstupná predsieň je oddelená od interiérovej časti posuvnými dverami .Hala s kuchyňou má predprípravu na klimatizáciu a komín pre krb respektíve krbové kachle. Vo všetkých izbách je rozvod interiérového optického káblu. Tak isto je predpríprava na káblový rozvod televízneho signálu. V dome je vykonaná predpríprava pre kompletný zabezpečovací systém.

Kúrenie je podlahové dvojzónové ,ktoré vykuruje kondenzačný plynový kotol so zásobníkovým ohrievačom vody. V priestoroch hlavnej kúpeľne je osadený rebríkový radiátor. V dome je urobený kompletný rozvod elektro vrátane rozvodu elektro na terasu a do exteriéru, vody, kanalizácie ,plynu . Kanalizácia je napojená na obecný rozvod kanalizácie v obci.Prístupová cesta k domu je komfortná stabilizovaná . Po výstavbe domov (ulice) sa urobí povrchový živičným asfaltový koberec s verejným osvetlením.

Beladice sa nachádza 15 minút od mesta Nitra.
Obec poskytuje 2 materské školy, základnú školu, zdravotné stredisko, lekáreň, fitnes cenrum, welness, Mc Donalds, obchody s rôznym sortimentom, služby, športové a sociálne zariadenia, strojárenská výroba, drevo výroba, autodoprava, výroba plastových okien.

Obec Beladice sa vyníma aj svojou krásnou prírodou a vidieckou turistikou. V okolí obce sú najvýznamnejšími turistickými cieľmi:
Zámok Topoľčianky;
Hrad Hrušov;
Zubria zvernica- jedinečná zubria obora, v ktorej žije zubor európsky. Tento priestor patrí medzi chránené územia, ako chránená študijná plocha od roku 1964. Po obvode zubrej zvernice je umiestnený chodník v dĺžke: 2,5 km.

Arborétum Mlyňany,
Kláštor Hronský Beňadik
. Najvýznamnejším cieľom z hľadiska cestovného ruchu v obce je historický kaštieľ:
Park Hotel Tartuf Beladice - jedinečné prostredie pre oddych i prácu v historickom anglickom parku.


Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie Broker Consulting, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Možnosť financovania hypotekárneho úveru.
Michal Dočkal realitný špecialista 0949400405

Stiahnuť PDF

Podrobnosti

  • Kategória: Domy
  • Podkategória: Rodinný
  • Stav objektu: Vo výstavbe
  • Materiál stavby: Tehlová
  • Vlastníctvo: Osobné
  • Možnosť hypotéky: Ano

  • Terasa

Lokalita

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace