• 0800 115 115
  • info@realityspolu.sk

Rodinný dom na predaj, vidiecky rodinný dom v obci Michal na Ostrove [ID 6019132]

Michal na Ostrove, Michal na Ostrove, 93035, Trnavský kraj
170 000 €

Videoprehliadka

  • Plocha 104 m2
  • Cena 170 000 €

Popis

Broker Consulting ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový rodinný dom s príjemnou atmosférou v obci Michal na Ostrove. Obec je vzdialená len 10 km od Dunajskej Stredy a 35 km od Bratislavy, do ktorej sa vďaka nedávno dokončenej rýchlostnej ceste R7 dostanete iba za 20 minút. Rodinný dom ponúka úžitkovú plochu 104 m² a nachádza sa na krásnom veľkom pozemku o výmere 714 m². Na pozemku s elektrickou bránou sa nachádza garáž, ktorá okrem priestoru na parkovanie ponúka aj úložný priestor.
Ak túžite po pokojnom a rodinnom bývaní v tichej lokalite a zároveň túžite byť v dobrej dostupnosti do väčších miest, ktoré ponúkajú kompletnú občiansku vybavenosť, tento dom je pre Vás tou správnou voľbou.
Rodinný dom prešiel rekonštrukciou v roku 2014. Čo sa týka exteriéru domu, bola menená fasáda, okná a strecha. Interiér taktiež prešiel rekonštrukciou. V roku 2014 bola menená elektrika v celom dome a v roku 2017 kúrenie. Kúrenie je zabezpečené radiátormi. Tento domček však ponúka možnosť na ďalšiu realizáciu pre nových majiteľov. Inšpiráciou môže byť aj vizualizácia interiéru, ktorú sme k domu pripravili. Pri vizualizácii zostal zachovaný aktuálny pôdorys. V záhrade sa nachádzajú okrasné stromy, kvety a taktiež ponúka dostatok priestoru pre vytvorenie úžitkovej záhradky.

Aktuálna dispozícia domu
Dom je aktuálne rozdelený na 2 bytové jednotky, každá má svoj vlastný vstup.
V prvej časti sa priamo pri vstupe nachádza malá kuchyňa a jedálensky stôl. Za kuchyňou sa nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Veľkou výhodou je okno. Po ľavej strane sa aktuálne nachádza dostatočne veľká obývacia izba s oknami z 2 strán. Na pravej strane sa aktuálne nachádza spálňa.
V druhej časti domu sa pri vstupe nachádza chodba. Ďalej sa tu nachádza kuchyňa, ktorá je rozmerovo väčšia ako prvá. Nachádza sa tu kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Aj v tejto kúpeľni sa nachádza okno. Najväčšou izbou je obývacia izba. K dispozícii je aj technická miestnosť.
Tento dom má naozaj veľký potenciál. Ak niekomu nevyhovuje rozdelenia na 2 bytové jednotky, rekonštrukciou by sa to dalo samozrejme zmeniť a urobiť si tak štandardný rodinný domček so všetkým čo k tomu patrí.

Lokalita
Obec Michal na Ostrove je obec v okrese Dunajská Streda. Obec má výbornú občiansku vybavenosť, nachádza sa v nej materská škôlka, potraviny, pošta, kvetinárstvo, detské ihrisko, futbalové ihrisko, kaderníctvo, lekár, cyklotrasa, bankomat, reštaurácia, fitness. Obec ponúka výbornú dostupnosť do okolitých miest. Nachádza sa tu vlaková doprava (v Bratislave ste za 55 minút), ale čo je veľmi dôležité, vďaka rýchlostnej ceste R7 budete autom v Bratislave do 20 minút. Rodiny s deťmi určite ocenia, že v blízkosti sa nachádza Thermalpark Dunajská Streda, Malkia park. V blízkosti je aj veľmi populárny motoristický areál Slovakia Ring.

Názor makléra:
V cene sú započítané komplexné právne služby, správne poplatky na katastri a poplatky za overenie podpisov u notára. V prípade záujmu zabezpečíme poradenstvo v oblasti financovania.

Stiahnuť PDF

Podrobnosti

  • Kategória: Domy
  • Podkategória: Rodinný
  • Stav objektu: Čiastočná rekonštrukcia
  • Materiál stavby: Tehlová
  • Vlastníctvo: Osobné
  • Možnosť hypotéky: Áno

  • Garáž

Lokalita

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
div>