• 0800 115 115
  • info@realityspolu.sk

Na predaj investičný pozemok v lyžiarskom stredisku Selce Čachovo - Banská Bystrica [ID 6018225]

Selce, Selce, 97611, Banskobystrický kraj
Info v RK
  • Plocha 12234 m2
  • Cena Info v RK

Popis

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj skvelú investičnú príležitosť vo vyhľadávanom rodinnom lyžiarskom stredisku Selce-Čachovo v srdci stredného Slovenska v blízkosti Banskej Bystrice vzdialenej iba 10 km od zjazdu z rychlostnej cesty R1

Na úvod odporúčame pozrieť si priložený link, kde máte možnosť vidieť interaktívny panoramatický výhľad z daného pozemku a jeho najbližšieho okolia:

https://lumarstudio.eu/classiq/fugger/

Jedná sa o 6 parciel spojených do dvoch veľkých celkov o celkovej výmere 12234 m2, situovaných po oboch stranách príjazdovej cesty. V bezprostrednej blízkosti predávaných pozemkov sa nachádza wellnes hotel, vďaka čomu je cesta udržiavaná a zjazdná aj počas zimy. Pozemky zároveň tesne susedia s priestorom, ktorý slúži ako výstupná stanica lyžiarskeho vleku. Pozemok je vhodný ako investičná príležitosť, na ktorom je možné vytvoriť moderné horské ubytovanie priamo na zjazdovke tak ako to poznáme z väčších lyžiarskych stredísk či už na Slovensku, alebo v zahraničí.

Klientom vypracovaná urbanistická štúdia ráta s vybudovaním 12 samostatných chát. Lyžiarske stredisko Selce-Čachovo v každom ročnom období patrí v rámci Banskobystrického regiónu k veľmi vyhľadávanému miestu pre aktívny oddych, turistiku či piknik rodín s deťmi. Vypracovaný investičný zámer je skutočne životaschopný s veľmi dobrou návratnosťou, je však potrebné doriešenie územných podkladov. Okrem zjazdového lyžovania ponúka táto lokalita 25 km upravených bežeckých tratí s prepojením na susedné lyžiarske stredisko Šachtičky. Do budúcnosti sa ráta s rozšírením lyžiarskeho strediska až na Selčiansky diel, vďaka čomu by sa najdlhšia zjazdovka predĺžila z terajších 1,2 km na 2,5 km. Počas leta môžu návštevníci využiť množstvo cyklistických trás a značených turistických chodníkov. Okrem toho sa v rámci areálu strediska nachádza aj tenisový kurt, hádzanárske/futbalové ihrisko s umelým povrchom a volejbalové ihrisko s antukovým povrchom.

Momentálne sa na pozemku nachádza niekoľko rokov fungujúca a zabehnutá prevádzka občerstvenia - Chalúpka, ktorá je takisto súčasťou predaja. Prevádzka je napojená na elektrickú energiu.

Priložené fotografie chát v horskom prostredí sú určené iba pre ilustráciu a lepšiu predstavu rôznych možností realizácie ubytovacích jednotiek.

Stiahnuť PDF

Podrobnosti

  • Kategória: Pozemky
  • Podkategória: Rekreačný
  • Vlastníctvo: Osobné

  • Elektrina 230V

Lokalita

div>
NASTAVENIE COOKIES