• 0800 115 115
 • info@realityspolu.sk

Štýlový veľký 6-izbový rodinný dom - novostavba [ID 6017843]

Javorová alej, Chorvátsky Grob, Bratislavský kraj
459 900 €
 • Plocha 188 m2
 • Cena 459 900 €

Popis

REZERVOVANÝ
Moderný, štýlový a nadštandardne vybavený 6-izbový rodinný dom v obci Chorvátsky Grob, miestna časť Čierna Voda, ulica Javorová alej.
Dom je umiestnený na pozemku s celkovou výmerou 646 m2 (vrátane zastavanej plochy). Celková úžitková plocha domu je 188,41 m2 + vonkajšia terasa s výmerou 21 m2. Orientácia domu: vstup do domu je zo SV strany, obytné priestory - izby J a JZ.
Poloha pozemku ako i vynikajúce umiestnenie domu na pozemku poskytujú pre rodinu absolútne súkromie a pokoj. Táto výnimočnosť je daná odčlenením obytnej , záhradnej a aj odpočinkovej časti domu od života susediacich domov a prístupovej verejnej komunikácie.
Vnútorná dispozícia domu je navrhnutá veľmi prakticky s ohľadom na potreby viacčlennej rodiny a zároveň zohľadňuje aj nevyhnutnosť zachovania súkromia pre jej jednotlivých členov. Dispozičné riešenie ma jasne oddelenú nočnú a dennú časť.
PRÍZEMIE:
Pri vstupe do domu je zádverie s výmerou 2,85 m2 + šatník 1,82 m2. Nasleduje komunikačný priestor s výmerou 12,99 m2 a vstup do veľkej obývačky s výmerou 38,94 m2. Z obývačky je východ na terasu s výmerou 21 m2. Plne funkčná a vybavená kuchyňa má výmeru 9,36 m2. Priestor obývačky a kuchyne je poňatý ako „veľkometrážny obytný priestor“, takže rodina má blízky kontakt aj počas práce s v kuchyni či sledovaní programu v televízii umiestnenej v obývacej izbe.
Pri vytváraní tohto krásneho a architektonicky zaujímavého rodinného domu myslel jeho majiteľ na potrebu vytvorenia home office a pre tento účel vytvoril na prízemí „pracovňu“ s plochou 9,40 m2 a izbu pre návštevy – hosťovská izba s výmerou 13,82 m2.
Na prízemí je tiež kúpelňa 6,31 m2, WC 1,2 m2, komora 2,16 m2, technická miestnosť 3,28 m2 a garáž 19,80 m2.
OBYTNÉ PODKROVIE :
Komunikačný priestor 8,85 m2, samostatný šatník 3,82m2, spálňa rodičov 16,71 m2 s východom na terasu s výmerou cca 35 m2, detská izba 14,35 m2, druhá detská izba s výmerou 14,35 m2, WC 1,23 m2 a kúpelňa s výmerou 7,17 m2.
Celková vnútorná plocha prízemia vrátane garáže je 121,9 m2, podkrovia 66,48 m2
spolu: 188,41 m2
Dom bol skolaudovaný v roku 2015.

Stavebno-technické riešenie:
Pri výstavbe tohto domu boli použité kvalitné materiály:
Zakladanie stavby je na základe predpokladov danej oblasti navrhnuté na základových pásoch z betónu. Na podkladovom betóne je uložená vodorovná normou predpísaná hydroizolácia a PVC protiradónová izolácia.
Dom je postavený z brúsených tehál HELUZ FAMILY 30 , tepelnej izolácie z čadičovej vlny hr. 150mm, konečná povrchová úprava kombinovaná - silikátová hladená omietka, bielej farby a tehlový obklad FABRICK ABC GRAU glatt 1925
Vnútorné zv. nosné konštrukcie - z brúsených tehál HELUZ FAMILY 25 mm, nenosné zv. konštrukcie hr 150 a 100 mm. Povrchová úprava váp. cem. omietka hr. 10 mm, biely akrylátový náter.
Nosné vodorovné konštrukcie – železobetónová monolitická doska.
Strecha titan zinkový plech s životnosťou až 80 rokov , trámy drevené, zabudované dažďové zvody , odvedene do zadnej časti záhrady do vsakovacích boxov. Vnútorne stropy -tepelné izolácie a sadrokartón.
Podlahy v interiéri: keramická dlažba prízemie , drevo podkrovie
schodisko obložené drevom, zábradlie antikor a bezpečnostne sklo.

Okná: kovové SLOVAKTUAL , trojsklo, prízemie veľkoplošné , zasúvacie , podkrovie otváracie. Zvonka aj zvnútra farba hnedá, v obývačke s plastovou fóliou.
Vonkajšie žalúzie Z , elektricky ovládané z interiéru , vstup do záhrady na terasu zo všetkých obytných miestností prízemia . Terasa je pokrytá- drevoplast na bet. podklade.
Terasa na druhom podlaží je cca 33 m2, zábradlie antikor a bezpečnostné sklo, rovnako krytá drevoplast .

Vykurovanie: zdrojom tepla je podlahové vykurovanie v celom dome Ohrev teplej vody – elektricko-plynový kondenzačný kotol so zásobníkom teplej vody. Prepojenie na solárny panel umiestnený na streche. Všetko je sústredené do technickej miestnosti pri garáži.
Oplotenie , strecha, okná – všetko v rovnakom farebnom odtieni.
Rozvody vody, elektriny, kanalizácie pre potrebu užívania.
V dome je nainštalovaná klimatizácia do obytných miestnosti , s dvomi chladiacimi jednotkami osadenými mimo domu .
Exteriér: oplotenie zo štyroch strán so záhradnou bránkou v zadnej časti oplotenia.
Nainštalovaný kamerový systém s osadením 4 ks kamier. V súčasnosti bez pripojenia na internet. Kontrola domu zo 4 strán .
Obvodové nočné osvetlenie domu a hlavné osvetlenie s pohybovým senzorom vstupných plôch.
Pripojenie na optický kábel T-COM.
Priestorný odkladací záhradný domček.
Do záhrady je vyvedená pitná voda na dvoch miestach na terasu a v zadnej časti domu.
Povrchová úprava: trávnik so závlahou s riadiacou jednotkou v záhradnom domčeku, kde je aj studňa s ponorným čerpadlom . Závlaha možná vodou zo studne alebo pitnou vodou.
Detské preliezky, parkovanie pre 2 autá pred garážou, z čelnej strany bránka a automatická brána. Vizuálna kontrola bránky po pripojení kamier je na obrazovku v obývačke.
V dome ostáva kompletne vybavená kuchynská linka, zabudovaná rúra, mikrovlnka, umývačka, americká chladnička. Zariadenie obývačky nábytkom v rovnakom štýle ako kuchyňa , jedálenský stôl a 6 ks, stoličiek, veľká kožená sedacia súprava a kožené kreslo.
V izbách osadené vstavané skrine, v spálni manželská posteľ kvalitné matrace, nočné stolíky , odkladacia lavica a priestorná vstavaná skriňa. Vstavané skrine zostávajú aj v dvoch izbách, ako aj nábytok v kúpeľniach, šatníkoch a garáži.

Cena: 459.900,- Eur
Cena sú vrátane DPH, kompletného právneho servisu, kúpnej zmluvy od právnika, správny poplatok vo výške 66,- Eur, provízia RK.

Stiahnuť PDF

Podrobnosti

 • Kategória: Domy
 • Podkategória: Rodinný
 • Stav objektu: Novostavba
 • Materiál stavby: Tehlová
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Možnosť hypotéky: Ano
 • Plyn: Na pozemku
 • Odpad: Verejná kanalizácia
 • Kúrenie: Lokálne
 • Voda: Na pozemku
 • Komunikácia: Betónová
 • Zariadenie: Čiastočne
 • Rok výstavby: 2016

 • Elektrina 230V
 • Internet
 • Telefón
 • Terasa

Lokalita

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace