• 0800 115 115
  • info@realityspolu.sk

GADER.VILLAS, Blatnica - Sebeslavce

Blatnica, Žilinský kraj

Popis

Projekt ponúka rodinné domy v novovzniknutej uzavretej lokalite Turca priamo pod Blatnickým hradom, len 15 km od mesta Martin. Zaujímavosťou v tejto lokalite je pešia turistika, cykloturistika, lyžovanie, kúpele v Turčianskych Tepliciach.

Domy budú postavené na slnečných pozemkoch s minimálnou výmerou 630 m2. V súčasnej ponuke sú 4 varianty rodinných domov typu A, B, C, D v energetickej triede A1 s juhovýchodnou orientáciou a krásnym výhľadom na Blatnický hrad, Malú Fatru, Martinské Hole, Tlstú a jej okolie.

Nehnuteľnosti sú v štádiu projektovej dokumentácie so všetkými inžinierskymi sieťami: elektrika, verejný vodovod, verejná kanalizácia, dažďová kanalizácia, optický kábel (internet + TV), podlahové kúrenie (voda), ukľudnená komunikácia s finálnym povrchom zámkovej dlažby.
Domy sa predávajú v štádiu HOLODOM, v prípade záujmu je možnosť dokončenia na kľúč. Postavené sú z kvalitných materiálov: brúsená tehla Britterm, pálená strešná krytina Tondach, hliníkové okná, zateplené vstupné hliníkové dvere.

Prístup do zóny bude zabezpečený cez elektrickú bránu s vlastným kódom ku každému domu s verejným osvetlením a kamerovým systémom v celej zóne. Ploty budú jednotné pre celú zónu - poplastované pletivo/živé ploty. Súčasťou areálu bude aj detské ihrisko s prístupom pre všetky domy. Správcovská spoločnosť objektu sa bude celoročne starať o údržbu celej zóny.

Lokácia

Nehnuteľnosti

Projekt nemá žiadne aktívne ponuky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
div>