ViLLA Borovica, Košice

>

Popis projektu

ViLLA Borovica, Košice

LUXUSNÉ BYTY KOŠICE V OÁZE ZELENE

Rezidenčné bývanie na mieru, obklopené lesom Vám ponúka relax, komfort a luxus pre Váš voľný čas v kruhu rodiny a priateľov. Je situované v tichej a lukratívnej časti Košíc.
Ako exkluzívny partner Vám ponúkame 2 izbové, 3 izbové a 4 izbové nadštandardné byty vo výmerách 68 – 210 m2. Ku každému bytu prináleží balkón, terasa alebo záhradka. Samozrejmosťou je vlastné parkovanie, resp. garáž. Možnosť̌ realizácie vlastného interiéru na kľuč̌ už v priebehu výstavby projektu.

Najvyššia kvalita stavebných materiálov, vlastná správa domu a inovatívne technológie ako súčasť každého bytu: centrálna kotolňa s tepelnými čerpadlami trieda A++, samostatná rekuperačná jednotka v byte, hliníkové okná s izolačným trojsklom, externé žalúzie napojené na meteostanicu, centrálny vysávač, inteligentný byt aj bytový dom.

Objekt je ohradený, uzavretý a ponúka komfort rodinného domu s veľkým pozemkom, ktorý je plne pokrytý bezpečnostným systémom. Bazén, okrasné jazierko, letná kuchyňa s plynovým grilom, vlastný záhon na pestovanie, detské ihrisko ako súčasť uzatvoreného areálu. To je len krátky výpočet všetkých výhod a skvelých vlastností tohto bývania.

Všetky informácie Vám radi poskytneme pri osobnom stretnutí, na ktoré Vás srdečne pozývame. Tešíme sa na Vás.

Cena: od 169.900 EUR

Nehnuteľnosti v projekte

Postaráme se Vám o financovanie

Neviete si poradiť? Dokážeme pomôcť. Obráťte sa s dôverou na našich špecialistov a zariaďte si napríklad výhodnú hypotéku.

Zaujíma ma viac