Záhrady, Pezinok

>

Popis projektu

Záhrady, Pezinok

Obytný komplex Záhrady pozostáva z troch samostatných bytových domov. V prvej fáze bude prebiehať výstavba bytového domu S3, ktorý pozostáva zo štyroch podlaží. A k dispozícií bude 48 bytov.
V projekte nájdete 2 a 3 izbové byty vo výmerách od 52 m2 až po 72 m2 a v cenovom rozpätí od 91 670 EUR do 120 170 EUR. K cene bytu je potrebné pripočítať cenu parkovacieho státia 3 300 EUR. Byty sú v štádiu holobytu.

Byty nachádzajúce sa na prvom nadzemnom podlaží majú predzáhradky, k dispozícií bude celkom 36 dvojizbových bytov s predzáhradkami. Okrem iného má každý byt vlastný skladový priestor t.j. kobku priamo na poschodí.

Obytný komplex Záhrady je situovaný len 200 metrov od centra mesta Pezinok, 3 min. pešo sa nachádza železničná stanica, ktorá zabezpečuje dobrú dopravnú dostupnosť do Bratislavy ako aj iných miest. Už za 17 minút sa môžete dostať priamo do centra mesta Bratislavy.

Výhody bývania v Bytovom komplexe Byty Záhrady:
1. Dobrá strategická poloha – Byty sú určené pre ľudí, ktorý cestujú za prácou do Bratislavy a zároveň si chcú dopriať kľud malého mesta s množstvom zelene a aktivít.
2. Občianska vybavenosť – V Pezinku sa nachádzajú obchodné centrá, banky, školy a škôlky, zdravotné strediská . Jednoducho v skratke „ všetko čo mesto má mať“.
3. Kultúrny život v Pezinku, ktorý nadväzuje na bohaté tradície. Pravidelne každý rok sa v meste organizujú slávnosti ako Pezinské Vinobranie, Vinné trhy, Medzinárodný festival chrámových zborov, Permoník a iné. Okrem iného tu nájdete Pezinské kultúrne centrum, Galériu, Knižnicu, Kúpalisko, Plaváreň, Jazdecký areál, Štadión a Športovú halu. Milovníci zimných športov si tu prídu tiež na svoje, neďaleko od Pezinka sa nachádza lyžiarske stredisko Pezinská Baba (v prevádzke je 5 vlekov na troch tratiach).
4. Príroda – Pezinok leží na juhovýchodnom úpätí Malých Karpát, zalesnené bukovými a dubovými lesmi, v ktorých žije množstvo zverstva.

Nehnuteľnosti v projekte

Postaráme se Vám o financovanie

Neviete si poradiť? Dokážeme pomôcť. Obráťte sa s dôverou na našich špecialistov a zariaďte si napríklad výhodnú hypotéku.

Zaujíma ma viac