Apartmány v Španielsku

>

Popis projektu

Apartmány v Španielsku

Vlastniť luxusný apartmán na juhu Španielska je...
... skvelá možnosť, ako nielen behom sychravých zimných dní utiecť za teplom a slniečkom
... neopakovateľnou príležitosťou zažívať malebné východy a západy slnka až 300 dní v roku

Ponúkame Vám niekoľko zaujímavých projektov v slnečnom Španielsku,

Myramar Costa
Uzavretý apartmánový komplex Myramar Costa sa nachádza na západnom pobreží Costa del Sol, na úpätí pohoria Sierra de Mijas. V troch domoch je celkom 55 apartmánov rôznych veľkostí a dispozícií. Každý z nich má terasu, balkón alebo predzahrádku.
Samozrejmosťou je i parkovacie miesto a dokonalý výhľad na Stredozemné more alebo na priľahlé borovicové lesy.
Apartmánové domy sú zasadené do rozľahlej záhrady s bohatou zeleňou, bazénmi, detskými ihriskami i niekoľkými športoviskami.
Ideálne miesto, kde si môžete užiť kľud okolitej prírody i bohatý spoločenský a kultúrny život.
Iba 30 km od Malagy, hlavného mesta provincie Andalúzie.
Moderné designové a bezpečné bývanie (uzavretý komplex a non stop služby concierge).

Royal Palms Mijas Sea View & Golf residences
Jedinečný rezort, ktorý vyrastá kúsok od nádhernej lokality La Cala de Mijas. Projekt inšpirovaný prírodou je ideálnym miestom pre odpočinok, prácu i zábavu bez ohľadu na ročné obdobie.
Uzavretý záhradný komplex zaistí maximálnu bezpečnosť a súkromie. Neprekonateľné výhľady na malebné piesčité pláže, more a golfové ihriská.
Cesta autom na letisko Malaga trvá zhruba 25 minút.
V ponuke rezortu sú apartmány o veľkosti 1+kk až 3+kk a nádherné penthausy, všetky s výhľadom na krásne pláže, more, pohorie a priľahlé golfové ihrisko Mijas Golf Club.
Veľkorysé dimenzované svetlé obytné priestory s precízne naplánovanými interiérmi a prepracovanými detailmi okúzlia i tých najnáročnejších záujemcov.
Samozrejmosťou sú designové kúpeľne i plne vybavená kuchyňa s luxusným príslušenstvom.

Serenity Frontline Golf Homes
Unikátny projekt luxusných bytov a apartmánov v kopcoch nad plážou La Alcaidesa, obklopený nádhernou prírodou. A ako názov napovedá, i krásnymi golfovými ihriskami. To najbližšie je dokonca iba 700 metrov od rezortu. Prémiový rezort so všetkou občianskou vybavenosťou a zázemím.
Ideálne miesto pre odpočinok a relax behom krátkej dovolenky, ale i vhodné miesto pre útek pred nevľúdnou zimou. Bytové domy sú postavené v uzavretom záhradnom komplexe, čo zaručuje maximálne súkromie, bezpečie i prírodu na dosah ruky.
V ponuke sú byty rôznych veľkostí a dispozícií od 1+kk po 4+kk, apartmány i luxusný penthaus. Z väčšiny apartmánov je nádherný výhľad - na hory, more, golfové ihrisko, jazero alebo do záhrad rezortu. V blízkosti je niekoľko špičkových golfových ihrísk s výhľadom na Gibraltár.

Vitta Marina
Moderný apartmánový komplex, ktorý sa nachádza v malom mestečku La Cala de Mijas priamo v strede pobrežia Costa del Sol. Dych berúce výhľady na more a okolitú prírodu. Na najbližšiu pláž je to iba 2 minúty pešo. Milovníci golfu ocenia i priľahlý golfový areál Chaparral.
V okolí sú tiež bohaté možnosti kultúrneho a spoločenského vyžitia. Reštaurácie, plážové bary, obchody, ale tiež strážna veža, v ktorej je historické múzeum.
Lokalita leží do 20 minút od letiska Malaga. Pobrežie Costa del Sol patrí k najvyhľadávanejším lokalitám Španielska. Určené pre páry i rodiny s deťmi. 72 apartmánov. Jedno, dvoj a trojizbové apartmány a penthausy pre 2 až 4 osoby s veľkými terasami s výhľadom na more. Súčasťou areálu je tiež bazén, spa, telocvičňa a nádherná záhrada plná zelene.

Priame letecké spojenie Praha-Malaga alebo Viedeń-Malaga.
Ceny a iné projekty na vyžiadanie.

Nehnuteľnosti v projekte

Postaráme se Vám o financovanie

Neviete si poradiť? Dokážeme pomôcť. Obráťte sa s dôverou na našich špecialistov a zariaďte si napríklad výhodnú hypotéku.

Zaujíma ma viac