• 0800 115 115
  • info@realityspolu.sk

Nová Tehelňa, Senec

Senec, Bratislavský kraj

Popis

Projekt „NOVÁ TEHELŇA“ ponúka široké možnosti bývania v príjemnom prostredí, len pár minút chôdze od historického centra mesta Senec. Na ploche približne 12 ha vzniká nová lokalita moderných rodinných domov, komfortných bytových domov a luxusných viladomov, doplnená o občiansku vybavenosť.

Prvá etapa bola zameraná na výstavbu infraštruktúry v celej lokalite. Výstavbu a predaj rodinných domov a pozemkov v tejto lokalite. Táto etapa bola úspešne ukončená v roku 2019.

Druhá etapa projektu pozostáva z výstavby dvoch menších luxusných viladomov, kde je spolu 20 bytových jednotiek a jedného väčšieho komfortného bytového domu, kde je 36 bytových jednotiek. Teda v druhej etape spolu staviame 56 bytových jednotiek a okrem bývania poskytne bytový dom aj niekoľko priestorov pre občiansku vybavenosť. Viladomy ponúkajú väčšie súkromie a pohodu pokojného bývania s menším počtom bytov no zároveň ostávajú v kontakte s mestom. Bytový dom s občianskou vybavenosťou zabezpečí novým obyvateľom moderné mestské bývanie v pokojnej lokalite. V ponuke sú 1 až 4 izbové byty rôznych veľkostí a dispozícií. Prízemné byty disponujú útulnými predzáhradkami, ostatné byty balkónmi či terasami. Všetky byty sú v ponuke v prevedení štandard s prípravou pre klimatizáciu a vonkajšie žalúzie.

Bývanie v projekte Nová Tehelňa ponúka veľké množstvo benefitov a výhod. Medzi tri najväčšie výhody patria:
1. Samotná poloha:
Ako bolo spomenuté projekt sa nachádza v širšom centre mesta s pešou dostupnosťou kamkoľvek pre vás aj vaše deti. Do 5 minút chôdze to máte do Kauflandu alebo Lidl a do samotného centra na Lichnerovú ulicu alebo na autobusovú stanicu to máte do 10 minút.
Jednou z najväčších výhod je pešia dostupnosť vašich detí do školy, ktorú zvládnu do 15 minút.

2. Dostupnosť do Bratislavy alebo Trnavy:
Vďaka nedávno dokončenému diaľničnému privádzaču Blatné je zabezpečená bezproblémová, plynulý a rýchla dostupnosť do hlavného mesta ale do Trnavy. Konkrétne autom do Bratislavy je to približné 20 minút a do Trnavy 15 minút. Mesto Senec má veľmi dobre zabezpečenú aj vlakovú aj autobusovú dopravu do týchto miest.

3. Slnečné jazerá:
Najväčšou dominantou mesta Senec sú obľúbené a turisticky vyhľadávané Slnečné jazerá, ktoré poskytujú možnosť relaxu a možnosť príjemne stráviť chvíle voľného času s rodinou a priateľmi. Cez horúce letné dni sa môžete okúpať a oddýchnuť si pri vode a v noci sa môžete zabaviť do skorého rána v podnikoch so živou hudbou a dobrým jedlom.

Vybrať si môžete z 1-izbových, 2-izbových, 3-izbových aj 4 izbových bytoch, ktoré budú v prevedení štandard s možnosťou vonkajšieho alebo vnútorného parkovacieho státia a taktiež s možnosťou výberu bytu s veľkou predzáhradkou alebo terasou.

Lokace

Nemovitosti

Projekt nemá žádné aktivní nabídky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace