Jedinečný projekt v srdci Európy

>

Popis projektu

Jedinečný projekt v srdci Európy

Ak hľadáte unikátny a jedinečný zážitok z bývania a skutočne zberateľský kúsok, ponúkame Vám nádherné lofty v Malackách len 25 min. od centra Bratislavy, ktoré poskytujú prémiové bývanie pre ľudí, ktorí vyžadujú kvalitu, luxus, súkromie a bezpečnosť.
Ide o jedinečný projekt neďaleko Bratislavy, ktorý skĺbil históriu, ekológiu a luxus s ultramodernými technológiami. Tento projekt prináša nový pohľad na industriálne priestory.

V uzavretom areáli bude k dispozícii 45 loftov s výškou stropu až 5,3 m. Lofty budú o veľkosti 57 m2 až 287 m2, pričom priečky upravujúce dispozíciu budú podľa požiadaviek klienta. Ku každému loftu sú dostupné 2 parkovacie miesta a sklad v garáži. Súčasťou každého loftu je dvojpodlažná galéria, ktorá ponúka priestor pre nadštandardne vysoké okná, čím bude priestor výborne presvetlený.
Jedinečnou vychytávkou je možnosť zaparkovať auto aj v jednom z 5 loftov s presklenou garážou dostupnou pomocou súkromného autovýťahu. Takýto luxus na Slovensku určite nenájdete.

Lofty sa budú odovzdávať v štandardnom vybavení, ktoré zahŕňa napríklad
- hliníkové okná s trojsklom,
- exteriérové elektrické žalúzie so smart systémom,
- pripojenie na optickú sieť,
- vykurovanie a klimatizáciu tepelnými čerpadlami s využitým geotermálnej energie,
- podlahové kúrenie,
- liatu podlahu,
- v kúpeľniach obklady, sanitu a batérie

Projekt bude mať až 1000 m2 spoločných priestorov a viac ako 2000 m2 zelených plôch. Spoločná strešná záhrada s bazénom ponúka 360° výhľady a neopakovateľnú atmosféru. Nájdete tu niekoľko zeleňou definovaných relaxačných zón so sedením či priestorom pre grilovanie. Výstavba tohto nádherného projektu sa pomaly rozbieha a jeho odovzdanie je naplánované na koniec roka 2025.

Projekt sa nachádza v okrajovej časti mesta s industriálnym nádychom, na skok do prírody, ktorá poskytuje množstvo príležitostí pre aktívny oddych. Môžete sa poprechádzať v borovicových lesoch, zabicyklovať si, príp. sa vydať na turistiku po kľukatých chodníkoch Karpát. Len pár minút autom od areálu sa zrelaxujete vo wellness hoteli alebo si potrénujete na golfovom ihrisku. Zároveň si budúci majitelia vedia vychutnať aj všetky možnosti moderného mestského života.

Tento projekt Vás okrem iného zaujme:
- spojením histórie s modernými technológiami,
- dôrazom na ekológiu (zelené strechy, vodozádržné nádrže, zelené steny a terasy, zelené parkovacie plochy, retenčné nádrže na dažďovú vodu, geotermálne tepelné čerpadlá),
- modernou architektúrou s množstvom zelene,
- živou strechou s wellnessom,
- uzavretým areálom,
- tichom a súkromím,
- prémiovým materiálmi a kvalitným štandardom vybavenia
- možnosťou odpočtu DPH

Aktuálna predpredajová cena za m2 interiéru je 4 000 EUR, za exteriér (balkóny, terasy) je 2 000 EUR.
Cena za parkovacie miesto v polopodzemnej garáži je 16 000 EUR, za vonkajšie parkovacie státie 12 000 EUR.
Cena za pivničnú kóju je 3 000 EUR.

Postaráme se Vám o financovanie

Neviete si poradiť? Dokážeme pomôcť. Obráťte sa s dôverou na našich špecialistov a zariaďte si napríklad výhodnú hypotéku.

Zaujíma ma viac