• 0800 115 115
  • info@realityspolu.sk

ALLICANTE GATE, Dunajská Streda

Dunajská Streda, Trnavský kraj

Popis

Rezidenčný bytový a apartmánový komplex Alicante Gate predstavuje ojedinelý projekt pre kvalitné bývanie, oddych a relaxáciu v tichom prostredí mesta Dunajskej Stredy , ktorý zabezpečí pre svojich klientov pocit bezpečia. Celý areál pripravovaného komplexu poskytuje vysokú bezpečnosť a súkromie, priateľskú a rodinnú atmosféru, šport a relaxáciu v znamení nového životného štýlu Lifestyle Focused Living zodpovedajúcim súčasným požiadavkám.

Alicante Gate sa stavia v španielskom štýle a spočíva z viacerých spojených trojpodlažných sekcií so sedlovou strechou. Jedná sa o bytový komplex s vnútro-areálovým parkom, so súkromným zeleným átriom s detským ihriskom a uzavretou hlavnou bránou, vlastným parkovaním a podzemnými garážami.

Najväčšou jeho výhodou je lokalita – priamo pri známom termálnom kúpalisku, obklopený zeleňou v tichej lokalite, ale s priamym napojením na rýchlostnú cestu 63, neďaleko R7, vďaka čomu je možné dostať sa do Bratislavy za 30 minút.

V apríli 2021 sa začnú stavať etapy „F,“ „G“ a „H“, pričom
- etapa „F“ bude obsahovať 12 bytov, 6 garáží
- etapa „G“ bude obsahovať 18 bytov
- etapa „H“ bude obsahovať 20 bytov
Pod etapami „G“ a „H“ bude podzemné parkovanie s garážami a na prízemí 4 obchodné priestory.
Každý byt má vlastný veľký murovaný balkón a 2 vlastné parkovacie státia.

Aké unikátne výhody má projekt Alicante Gate?
1. Jednoznačne lokalita – termálne kúpalisko, ticho, zeleň, mimo premávky, ale blízko rýchlostnej cesty, do pol hodiny sa dostanete do Bratislavy, do hodiny a 15 minút na letisku Schwechat a do 45 minúť v Maďarskom Gyori.
2. Medziročný nárast hodnoty nehnuteľností u nás sa pohybuje od 10 – 18 %
3. Veľký dopyt po nájomných najmä po 1-2 izbových bytoch. Nájmy týchto bytov sa pohybujú v od 350 – 450 euro /vrátane réžie/
4. Počíta sa so zhodnotením investičného bytu po 5ich rokov na úrovni 19-24%


Lokácia

Nehnuteľnosti

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
div>