POZRITE SA AKO CELÝ PROCES PREBIEHA

Krok 1

Pomôžeme Vám nehnuteľnosť predať

Odborníci z REALITYSPOLU.sk Vám pomôžu predať nehnuteľnosť s profesionálnym prístupom a v čo najkratšom čase. Vašu nehnuteľnosť správne oceníme. Pripravíme reprezentatívnu ponuku nehnuteľnosti a zrealizujeme premyslenú marketingovú kampaň predaja. Následne aktívnym prístupom nájdeme vhodného kupujúceho. O podmienkach zmlúv vyjednávame tak, aby transakcia zostala výhodná a bezpečná.

Profesionálny prístup

CHCEM VEDIEŤ VIAC

Najprv si dohodneme osobné stretnutie. Predstavíme Vám naše služby. Sami sa rozhodnete..
Krok 2

Profesionálna prezentácia a homestaging

Skôr ako nehnuteľnosť začneme ponúkať kupujúcim, poradíme Vám, ako postupovať, aby Váš byt či dom bol pre kupujúceho čo najatraktívnejší (Homestaging). Vašu nehnuteľnosť spoločne upravíme tak, aby si v nej dokázal kupujúci ľahšie predstaviť svoj budúci život, aby ju vnímal, ako svoj domov. Následne zhotovíme profesionálne fotografie, ktoré budú verným, ale pozitívnym spôsobom Vašu nehnuteľnosť prezentovať. Pri vybraných nehnuteľnostiach nám pomôže aj videoprezentácia.

Zatraktívnime Vašu nehnuteľnosť

CHCEM VEDIEŤ VIAC

Kombinácia profesionálnej prezentácie a homestagingu zvyšuje šancu zaujať solventného kupujúceho až trojnásobne.
Krok 3

Aktívne nájdeme kupujúceho

Pre Vašu nehnuteľnosť vyberieme individuálnu predajnú stratégiu. Zvolíme vhodné inzertné plochy a načasovanie ponuky. Zostavíme profesionálny popis Vašej nehnuteľnosti. Každý typ nehnuteľnosti vyžaduje iný prístup k predaju. Preto posúdime všetky možnosti a zvolíme tú efektívnu. Oslovíme kupujúcich z radov klientov partnerov REALITYSPOLU.sk.

Individuálny predajný plán

CHCEM VEDIEŤ VIAC

Vďaka prepojeniu financií a realít môžeme rýchlo preveriť u záujemcov schopnosť financovať kúpu Vašej nehnuteľnosti..
Krok 4

Vybavíme potrebné papierovanie a postrážime riziká

Predaj nehnuteľnosti je spojený s radom rizík a tiež s množstvom administratívy. Potenciálne riziká postrážime a s administratívou Vám pomôžeme. Všetky zmluvy a dôležité dokumenty, ktoré budete v rámci realitného obchodu podpisovať, starostlivo skontroluje a upraví právne oddelenie REALITYSPOLU.sk. Postaráme sa, aby presuny peňazí boli bezpečné a peniaze za predaj skončili na Vašom účte.

Právne služby a administratíva

CHCEM VEDIEŤ VIAC

Vybavíme všetky potrebné úkony a postrážime proces na katastri nehnuteľností.

SKÚSTE TO TIEŽ

DAJTE NÁM KONTAKT