• 0800 115 115
  • info@realityspolu.sk

Spolu sme silnejší

REALITYSPOLU.sk je platformou, ktorá združuje realitné kancelárie a realitných sprostredkovateľov a poskytuje zázemie a technológie. Vďaka svojim pravidlám prináša všetkým predávajúcim aj kupujúcim záruku vysokej kvality ponúkaných realitných služieb. Klienti sa môžu spoľahnúť na jednotný štandard, vďaka ktorému bezpečne prejdú realitným obchodom.

Prečítajte si, s čím všetkým vám môžu REALITYSPOLU.sk pomôcť, a dohodnite si nezáväznú konzultáciu.

Proč REALITYSPOLU.cz

Prečo REALITYSPOLU.sk

Súčasný trh realitného sprostredkovania prechádza zásadnými zmenami, ktoré majú vplyv najmä na kvalitu servisu poskytovaného klientom. S REALITYSPOLU.sk máte istotu

  • komplexného rozsahu služieb,
  • modernej prezentácie nehnuteľnosti,
  • využitia mimoriadne efektívnych distribučných kanálov,
  • odbornosti právnych služieb,
  • plnej podpory pri všetkých nutných administratívnych úkonoch.

Více než 600 000 příležitostí

Viac ako 66 000 príležitostí

REALITYSPOLU.sk pomáhajú viac ako 66 000 klientom po celom Slovensku a disponujú tak veľkou databázou potenciálnych kupujúcich alebo predávajúcich nehnuteľností. Jednoznačnou výhodou je prepojenie ponuky a dopytu v rámci vlastnej klientely. Týmto spôsobom sa realizuje predaj viac ako tretiny ponúkaných nehnuteľností.

Profesionální prezentace nemovitosti

Profesionálne prezentácie nehnuteľností

REALITYSPOLU.sk si zakladajú na vysoko profesionálnej prezentácii predávanej nehnuteľnosti. Preto ešte pred inzerovaním na hlavných realitných serveroch dohodneme profesionálne fotenie a homestaging - zveľadenia nehnuteľnosti. Záujemcovia si tak dokážu ľahšie predstaviť, ako by ich budúci domov mohol vyzerať. U väčších nehnuteľností zaistíme tiež vytvorenie videoprezentácie.

Nejzajímavější developerské projekty

Zaujímavé developerské projekty

REALITYSPOLU.sk majú vo svojej ponuke viac ako sto developerských projektov naprieč Slovenskom a Českou republikou, či už sa jedná o veľké bytové komplexy vo väčších mestách, viladomy v dojazdovej vzdialenosti od aglomerácií, alebo stavebné pozemky nachádzajúce sa uprostred malebnej prírody. Okrem zaistenia samotného predaja nehnuteľností na rezidenčné bývanie či pre investíciu poskytujeme tiež kompletné finančné služby - úverové financovanie aj poistenie nehnuteľnosti.

div>
NASTAVENIE COOKIES