Na predaj: 3-izb. rodinný dom, v ktorom sa každý cíti dobre - Bratislava – Záhorská Bystrica, Podkerepušky

ID 6024616

Podkerepušky, Bratislava-Záhorská Bystrica , 84106, Bratislavský kraj

390 000 €
druhá fotografie nemovitosti třetí fotografie nemovitosti
 • Úžitková plocha

  197 m2

 • Plocha pozemku

  400 m2

 • Dispozícia

  rodinný

 • Stav objektu

  Kompletná rekonštrukcia

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj bývanie v atmosfére kľudu a na skok do lesov Malých Karpát, avšak so všetkými vymoženosťami hlavného mesta na dosah. 3-izbový rodinný dom (plus klubovňa v suteréne ako ďalšia miestnosť) so záhradou s rodiacimi jabloňami a višňou a s parkovaním pre 2 autá sa nachádza na ľahko dostupnej Ôsmej ulici časti Podkerepušky v Bratislave – Záhorskej Bystrici.

Rodinný dom súčasnú podobu nadobudol v roku 2013 po prestavbe a rozšírením pôvodného záhradného domčeka na základe legálneho právoplatného rozhodnutia o prístavbe.

Nachádza sa na pozemku s celkovou výmerou 400 m2. Zastavaná plocha má rozlohu 95 m2. Úžitková plocha domu je 197 m2. Dom má aj zastrešenú terasu (6 m2). Pred domom sa nachádza priestor na pohodlné parkovanie 2 áut.

Dom má tri podlažia:
SUTERÉN (63,10 m2) je čiastočne zapustený do zeme, nachádza sa v ňom priestranná klubová miestnosť so samostatnou kuchyňou.
PRVÉ NADZEMNÉ PODLAŽIE (97,35 m2) tvorí vstupná hala a hosťovská kúpeľňa s toaletou; plne vybavená kuchyňa s vyvýšenou galériou, ktorá môže slúžiť ako oddychový alebo pracovný priestor, a so vstupom na zastrešenú terasu; dominantný priestor domu tvorí priestranná obývacia izba s jedálenskou časťou a oddychovými zónami, kde príjemnú atmosféru dotvárajú krbové kachle.
DRUHÉ NADZEMNÉ PODLAŽIE (36,52 m2), do ktorého sa vystupuje z obývacej miestnosti, tvoria dve spálne (jedna s vlastným šatníkom) a kúpeľňa so sprchou a toaletou. Spálne sú vybavené klimatizáciou.

Suterén domu je vybudovaný z monolitického betónu, je suchý, dobre izolovaný. Steny domu sú murované, fasáda poschodia je zateplená, stropy sú monolitické, železobetónové, na krytinu strechy je použitý asfaltový šindeľ. Okná sú plastové so žalúziami. Na podlahách je použitá keramická dlažba (hala, klubovňa, kuchyňa, kúpeľňa) a drevená palubovka (obývacia izba a spálne)

V dome je možné kúriť dvoma spôsobmi: elektrickým kotlom alebo krbovými kachľami na pevné palivo s teplovodným výmenníkom. Voda je mestská, ohrieva sa elektrickým bojlerom, odpad je odvádzaný do žumpy s objemom 10 m3. Do domu je dovedený optický internet.

Na dome je záložné právo v prospech banky. Dom sa predáva so zabudovaným zariadením, kúpu bude uvoľnený.

Rodinný dom je na liste vlastníctva evidovaný ako záhradná chata. Na financovanie jeho kúpy je možné využiť aj hypotekárny úver.

Mesačné náklady: 300 EUR za všetko (elektrina/drevo, voda, odvoz odpadu, žumpa, internet, daň).

VÝHODY:
- tichá lokalita
- jedinečný štýl domu a atmosféra
- záhrada s rodiacimi ovocnými stromami
- priestor na parkovanie 2 áut
- slušní a priateľskí susedia
- plná občianska vybavenosť Záhorskej Bystrice
- blízkosť MHD
- rýchla dostupnosť do centra mesta

Uvedená cena je vrátane provízie RK. V cene sú započítané komplexné právne služby expertov, správne poplatky na katastri a poplatky za overenie podpisov u notára.

Kupujúcim poskytneme rýchle a profesionálne poradenstvo o financovaní kúpy a pomôžeme získať najvýhodnejší hypotekárny úver.

Parametre

Číslo ponuky6024616
KategórieDomy
PodkategórieRodinný
Stav objektuKompletná rekonštrukcia
Materiál stavbyTehlová
Vlastníctvo Osobné
Budova Poschodový
Pivnica Áno
Energetická náročnosťG
Odpad:Septik
Voda:Pri pozemku
Umiestenie:Kľudná časť obce