Investičná príležitosť s okamžitým výnosom – 3-izbový byt s nájomníkmi

ID 6027093

Ludvíka Svobodu, Poprad , 05801, Prešovský kraj

164 000 €
V prípade záujmu volajte linku:
0901 714 194
druhá fotografie nemovitosti třetí fotografie nemovitosti
  • Úžitková plocha

    65 m2

  • Dispozícia

    3 izbový byt

  • Stav objektu

    Čiastočná rekonštrukcia

Popis nehnuteľnosti

Investičná príležitosť s okamžitým výnosom – 3-izbový byt s nájomníkmi

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s výmerou 65 m².
Situovaný je na 7. poschodí bytového domu.
Byt je orientovaný na severozápad, čo zabezpečuje príjemné svetelné podmienky počas popoludnia a príjemnú klímu počas letných mesiacov.

Dispozícia bytu je veľmi praktická – pozostáva z troch samostatných nepriechodných izieb so vstupom z chodby, čo zvyšuje komfort bývania aj atraktivitu pre nájomcov. Táto dispozícia je ideálna na dlhodobý prenájom jednotlivcom, rodine alebo aj spolubývajúcim.

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, vďaka čomu je udržiavaný a pripravený na ďalšie bezproblémové užívanie. Súčasťou bytu je balkón, ktorý poskytuje príjemný priestor na oddych, a taktiež pivnica, ponúkajúca praktický úložný priestor.

Nehnuteľnosť sa predáva už s nájomníkmi, čo predstavuje okamžitý investičný výnos bez potreby hľadania nového podnájmu. Ideálna voľba pre investora, ktorý hľadá stabilnú a zabehnutú investíciu s potenciálom dlhodobého zhodnotenia.

Cena je vrátane provízie, odporúčania znalca, overenia bonity a sprostredkovania najvýhodnejšej hypotéky.

Tešíme sa na vás na obhliadke.
Fotografie sú chránené autorským právom.
Majiteľ si vyhradzuje právo na možnosť výberu kupujúceho.

Tím Broker Consulting
1. mája 231/12
058 01 Poprad
Slovakia

Parametre

Číslo ponuky6027093
KategórieByty
Podkategórie3 izbový byt
Stav objektuČiastočná rekonštrukcia
Materiál stavbyPanelová
Vlastníctvo Osobné
Pivnica Áno
Energetická náročnosťG
Rok rekonštrukcie:2022
Číslo jednotky:48

Realitný špecialista

Natália Tomášová
V prípade záujmu volajte linku: