Dom Vinosady

ID 6022389

Vinosady, Vinosady , Bratislavský kraj

293 000 €
druhá fotografie nemovitosti třetí fotografie nemovitosti
 • ´Úžitková plocha

  105 m2

 • Plocha pozemku

  610 m2

 • Dispozícia

  rodinný

 • Stav objektu

  Novostavba

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj krásny 4-izbový bungalov v obci Vinosady, v novovybudovanej časti obce. Obec sa nachádza polohou medzi okresným mestom Pezinok a mestom Modra. V obci Vinosady je všetka potrebná občianska vybavenosť. Škola, škôlka, potraviny, pošta, viacero vinných pivničiek, reštaurácie, detské ihriská. Výborná dostupnosť do Bratislavy.

Dom má úžitkovú plochu o výmere 104,7 m², z toho zastavaná plocha 138.3 m2, dom stojí na pozemku o výmere 610 m². Ide o rodinný dom EUROLINE - typ Bungalov.
Dom je určený pre 4 člennú rodinu, má 4 izby, pričom presvetlená obývacia izba s prípravou na krb je prepojená s jedálňou a komfortnou kuchyňou a skladom potravín. Rozdelený je na dennú a nočnú časť s veľkou kúpeľňou. Jednoduchá dispozícia s minimálnym podielom chodieb. V dome je samostatná technická miestnosť pri vchode
Vykurovanie domu je podlahové, tepelné čerpadlo plus spomínaná predpríprava na krb. Dom má jednoduchý tvar zastrešenia vablová strecha. Rodinný dom disponuje dostatkom skladovacích a úložných plôch. Povala je čiastočne pochôdzna. Exteriérová zámková dlažba je použitá na parkovacie miesta , chodník do domu, popri dome, terasu za domom. Dom je napojený na inžinierske siete, kanalizácia verejná.

Rodinný dom bude odovzdaný v stave holodom, skolaudovaný.

Naša spoločnosť Vám zabezpečí komplatný pravny servis spojený s kúpou, prepisom nehnuteľnosti, energií a adovzdávaním nehnuteľnosti.

Pre viac informácii a dohovorenie obhliadky ma neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0903 498 768.

Parametre

Číslo ponuky6022389
KategórieDomy
PodkategórieRodinný
Stav objektuNovostavba
Materiál stavbyTehlová
Vlastníctvo Osobné
Možnosť hypotéky Áno
Energetická náročnosťA
Plyn:Nie je
Odpad:Verejná kanalizácia
Kúrenie:Iné
Voda:Na pozemku
Spevnená komunikácia:Asfaltová
Rok výstavby:2023