NA PREDAJ APARTMÁN v TATRANSKEJ LOMNICI

ID 6019216

Vysoké Tatry, Vysoké Tatry , 05960, Prešovský kraj

305 000 €
druhá fotografie nemovitosti třetí fotografie nemovitosti
  • Úžitková plocha

    46 m2

  • Dispozícia

    iný

  • Stav objektu

    Kompletná rekonštrukcia

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj apartmán v Tatranskej Lomnici.
Kto by nemiloval Tatry v každom ročnom období? Túžite aj vy vlastniť svoj apartmán a zároveň z neho aj profitovať? Ponúkam NA PREDAJ APARTMÁN v TATRANSKEJ LOMNICI priamo v centre, ale pritom v tichej a romantickej lokalite v športovom komplexe Tenis centrum s výhľadom na Lomnický štít. Na dosah máte zjazdovku, lanovky, bobovú dráhu, múzeá a iné rôzne atrakcie. S turistikou môžete začať už priamo od apartmánoveho komplexu.
Apartmán sa nachádza na 1. poschodí tehlovej budovy, ktorá je zateplená, s celkovou rozlohou 55,47 m², úžitková plocha je 45.52 m², má 2 balkóny - 4,7m² a 5,25m². Skladá sa z veľkej otvorenej miestnosti, v ktorej je časť na spanie, obývačková časť s krbom a kuchynský kút. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom a samostatnou toaletou Vykurovanie a ohrev teplej vody je zabezpečené centrálnym kotlom.
Časť budovy, v ktorej sa apartmán nachádza, bude mať onedlho samostatný prístup, kde nebudú mať iní hostia prístup. Táto časť prechádza rekonštrukciami. Aktuálne je urobený nový výťah, budú vymaľované spoločné priestory, vymenia sa nové koberce.

V komplexe je reštaurácia, fitnes centrum, veľká tenisová hala, recepcia.
V štádiu výstavby je aj veľký plavecký bazén, wellness, sauny, masáže, čím tento váš apartmán bude spĺňať všetky relaxačno - oddychovo - turistické nároky pričom ju navýši o atraktivitu a hodnotu.
K dispozícií je vonkajšie parkovanie v rámci hotela.
Apartmán je definovaný na liste vlastníctva ako iný nebytový priestor.
Tento apartmán môžete aj ďalej prenajímať a poberať fixný mesačný nájom. O túto službu sa vám kompletne postará prevádzka hotela.
Cena apartmánu je 305.000,- EUR. Ak vás táto ponuka zaujala alebo by ste sa chceli dozvedieť viac informácií, tak ma neváhajte kontaktovať.

Parametre

Číslo ponuky6019216
KategórieOstatné
PodkategórieIný
Stav objektuKompletná rekonštrukcia
Materiál stavbyTehlová
Vlastníctvo Osobné
Možnosť hypotéky Áno