Čerstvo skolaudovaný byt s parkovaním v lokalite Bory, predaj

ID 6024604

Bratislava-Lamač, Bratislava-Lamač , 84103, Bratislavský kraj

214 900 €
druhá fotografie nemovitosti třetí fotografie nemovitosti
  • Úžitková plocha

    64 m2

  • Dispozícia

    2 izbový byt

  • Stav objektu

    Novostavba

Popis nehnuteľnosti

Broker Consulting ponúka na predaj čerstvo skolaudovaný 2-izbový byt s veľkou loggiou a nádherným výhľadom na Devínsku Kobylu v novostavbe v projekte "Bory Bývanie" na ul. Jána Langoša, BA IV - Lamač. Byt sa predáva s pivničnou kobkou v suteréne a vonkajším parkovacím státím hneď pri dome. V rámci projektu Bory Bývanie nájdete pokojné oddychové zóny, detské ihriská, cyklotrasu, krásnu kvetinovú výsadbu a veľa vzrastlej zelene.

Byt sa nachádza na príjemnom 2. poschodí. Samozrejmosťou je výťah. Celková výmera bytu je 64,38 m2, pričom byt má výmeru 50,43 m2, loggia 11,25 m2 a pivničný sklad 2,7 m2. Byt pozostáva z priestrannej chodby (7,27 m2), kúpeľne (4,03 m2), samostatného WC, dostatočne veľkej spálne (13,35 m2), obývacej izby (12,38 m2) prepojenej s kuchyňou (11,62 m2) a s veľkorysou loggiou.

Byt sa predáva v štandardnom vybavení, ale bez kuchynskej linky, ktorú si môžete realizovať podľa vlastného vkusu. Štandard zahŕňa bezpečnostné vstupné dvere, interiérové dvere, laminátové podlahy, plastové okná a kompletne vybavená kúpeľňa a WC, predprípravu na klimatizáciu, predprípravu na elektrické exteriérové žalúzie.

Lokalita ponúka vynikajúce možnosti oddychu v prírode, ale aj pohodlie kompletnej infraštruktúry vďaka blízkosti nákupného centra Bory Mall (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, kino, fitness centrum, plaváreň) a ďalších obchodných centier v okolí. V tesnej blízkosti je nová moderná nemocnica so službami vo vysokom štandarde. Výhodou je priame napojenie na diaľnicu D2 a blízkosť zastávky MHD. V budúcnosti sa plánuje predĺženie električkovej trate z Dúbravky.

Orientácia bytu: juhozápad

VÝHODY:
- tichý a svetlý byt
- praktické dispozičné riešenie
- optický internet
- dobrá a pokojná lokalita

Cena zahŕňa: 214.900 € byt + 3.500 € sklad +11.500 € parkovacie státie = spolu 229.900 €
V cene sú započítané komplexné právne služby súvisiace s predajom nehnuteľnosti, správne poplatky na katastri, bezplatná úschova kúpnej ceny a poplatky za overenie podpisov u notára.

V prípade záujmu zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho. Ak Vám hypotéku nevybavíme, rezervačný poplatok Vám vrátime v plnej výške.

Obhliadku je možné dohodnúť na našej bezplatnej zákazníckej linke.

Parametre

Číslo ponuky6024604
KategórieByty
Podkategórie2 izbový byt
Stav objektuNovostavba
Materiál stavbyZmiešaná
Vlastníctvo Osobné
Pivnica Áno
Možnosť hypotéky Áno
Odpad:Verejná kanalizácia
Kúrenie:Ústredné
Voda:Na pozemku
Spevnená komunikácia:Asfaltová
Zariadenie:Nie
Rok kolaudácie:2023