Nádherný dom na Myjave v Brestovci

ID 6023486

Brestovec, Brestovec , 90701, Trenčiansky kraj

189 920 €
druhá fotografie nemovitosti třetí fotografie nemovitosti
 • ´Úžitková plocha

  262 m2

 • Plocha pozemku

  1416 m2

 • Dispozícia

  chalupa

 • Stav objektu

  Čiastočná rekonštrukcia

Popis nehnuteľnosti

POPIS NEHNUTEĽNOSTI
Spoločnosť Broker Consulting ponúka na predaj krásne a pôsobivo zariadený 4-izbový vidiecky dom (chatu), vhodný aj na celoročné bývanie.

Samostatne stojaci objekt, so zastavanou plochou až 262 m2  je umiestnený na mierne svahovitom pozemku o rozlohe 1416 m2. Idylicky pôsobiaca nehnuteľnosť je pohodlne dostupná po ceste z mesta Myjava v časti Brestovec. Zároveň vďaka svojej neoceniteľnej polohe poskytuje dostatok vzácneho súkromia i pokoj pre telo a myseľ. Toto čarovné miesto umožňuje obdivovať meniace sa ročné obdobia priamo z okien a pozemku domu.

DISPOZÍCIA
Obytné miestnosti chaty sú príjemne presvetlené, väčšina okien smeruje  juho - západ.
PRÍZEMIE domu je zložené z:
- priestranné spoločenské srdce chaty s masívnym, dreveným nábytkom tvorené obývacou izbou s niekoľkými možnosťami sedenia, kuchyňou s drevenou kuchynskou linkou, jedálenskými sedeniami a dokonalou  pecou. Pec má 2 ohniská,má časť na  varenie a pečenie a druhá čast je určná na ležanie,resp.relax.
- miestnosť s toaletou, kúpelňou a oknom;
- samostatná priechodná izba  vybavená masívnou manželskou posteľou, nočnými stolíkmi, komodami a sedením a krbom a následne samostatná izba s poschodovou posteľou pre deti.

VYBAVENIE A TECHNICKÉ PARAMETRE
Ponúkaná nehnuteľnosť je starší vidiecky dom z roku 1930. Dokonalý pocit v dome je umocnený čarovnými prvkami, ktoré Vám zabezpečia pohodlne strávený čas či už v chalupe alebo aj vonku v objatí prírody, záhrady a stromov - slivky, jablone...
V spodnej zadnej časti domu je hospodárska miestnosť na hospodárske účely.

Dom má použiteľnú povalu a novú strechu. Je napojený na inžinierske siete okrem kanalizácie. Odpad je vedený do septiku. Na pozemku sa nachádza vlastná studňa. V prednej časti domu je predzáhradka s drevenou bránou a vytvára príjemné sedenie a súkromie.

LOKALITA 
Myjavský región v rámci kraja pokrývajú okresy Myjava a časť okresu Nové Mesto nad Váhom. Zaužívanejší je však názov Kopanice pre typické rozptýlené osídlenia. Myjavu zdobí osobitná architektúra. Typické obydlia niekedy od seba vzdialené aj desiatky kilometrov sú zachované dodnes.  Myjava nám evokuje najmä folklór, tradície a zvyky ktoré sú pýchou regiónu. Pre niektorých je to aj Bošácka slivovica s vyše 300-ročnou tradíciou. Za svoju výnimočnosť  vďačí  jedinečnej mikroklíme v Bošáckej doline. Chuť ovocia z tejto kotliny je vraj odlišná ako z iných regiónov. Navštíviť v júni Medzinárodné folklórne slávnosti, zaspievať si kdekoľvek na Kopaniciach, vypiť si jedinečnej Bošáckej, navštíviť jaskyňu Driny. Túlať sa po kopcoch a vychutnávať jedinečnú zachovalú prírodu – pánubohu za chrbtom. .

Stav nehnuteľnosti: vidiecky dom, k dispozícii ihneď.
Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie a kompletného právneho servisu. V prípade záujmu zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy nehnuteľnosti a získania najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver.

Parametre

Číslo ponuky6023486
KategórieDomy
PodkategórieChalupa
Stav objektuČiastočná rekonštrukcia
Materiál stavbyZmiešaná
Vlastníctvo Osobné
Možnosť hypotéky Áno
Odpad:Septik
Rok výstavby:1930