2-izb. byt s veľkorysou predzáhradkou v Pezinku

ID 6024176

Pezinok, Pezinok , 90201, Bratislavský kraj

187 000 €
druhá fotografie nemovitosti třetí fotografie nemovitosti
  • ´Úžitková plocha

    111 m2

  • Dispozícia

    2 izbový byt

  • Stav objektu

    Novostavba

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame vám prémiový 2-izbový byt na 1. nadzemnom podlaží, v modernom bytovom dome s energetickým certifikátom A0+ a nízkymi prevádzkovými nákladmi vďaka nízkoenergetickému charakteru tejto novostavby.

Celková podlahová plocha je 110,51m2, z toho byt má výmeru 49,71 m2 + spevnená terasa 6,46 m2 + predzáhradka so zelenou výsadbou 52,49 m2 + pivnica 1,86 m2. Byt je súčasťou projektu, ktorý definuje pokojné bývanie v srdci Malokarpatskej vínnej oblasti, ktorá v sebe spája výhody vidieka, malého mesta a zároveň blízkosť hlavného mesta.

Nový obytný komplex je situovaný len 10 km za Bratislavou, v malebnom prostredí vinohradov pri ceste do Limbachu, na okraji pôvabného historického mesta Pezinok, v mestskej časti Grinava, ktorá sa pýši bohatou históriou, tradíciami a čulým kultúrnym životom. V priamo s komplexom susedí lesný chránený biotop, ktorého súčasťou je 100 rokov starý čierny topoľ.

Dispozícia bytu:
Vstupná chodba so šatníkom, otvorená obývacia izba s kuchyňou, jedálenským kútom a priamym stupom na terasu, samostatná spálňa s výstupom do predzáhradky, kúpelňa a s toaletou. Byt disponuje bezbariérovými vstupmi.

V cene bytov sú zahrnuté 6-komorové okenné profily s trojsklom, kvalitné obklady, sanita a dlažby v kúpeľni a WC, parkety, interiérové dvere a bezpečnostné vstupné dvere. Pivničná kobka je v cene bytu.
K bytu je potrebné zakúpiť vonkajšie parkovacie miesto v cene 7.500 Eur.

Technické vybavenie:
Výťahy, audiovrátnik na vstupe, systém jednotného kľúča, pripojenie k internetu a TV, solárne panely na ohrev TÚV, príprava na chladenie a príprava na vonkajšie žalúzie, digitálne merače kúrenia, rekuperácia.

Spoločné exteriérové vybavenie:
Detské ihrisko, spoločné zelené plochy, kryté stanoviská odpadkových košov, ukľudnená doprava v celej obytnej zóne, zastávka MHD 50 m. Napojenie na susednú lokalitu pre peších a pre cyklistov.

V tomto projekte sa nachádzajú aj ďalšie typy bytov na rôznych podlažiach. Ak vás tento byt nezaujal, kontaktujte nás a ponúkneme vám ďalšie.

BONUS PRE NAŠICH KLIENTOV: PRÉMIOVÉ POISTENIE NEHNUTEĽNOSTI NA ROK ZDARMA.

Parametre

Číslo ponuky6024176
KategórieByty
Podkategórie2 izbový byt
Stav objektuNovostavba
Materiál stavbyTehlová
Vlastníctvo Osobné
Pivnica Áno
Plyn:Na pozemku
Odpad:Verejná kanalizácia
Kúrenie:Ústredné
Voda:Na pozemku
Spevnená komunikácia:Asfaltová
Zariadenie:Nie
Rok výstavby:2024
Rok kolaudácie:2025
Číslo jednotky:C1.1.02