Nový Ružinov - 3. izb. byt v štandarde v bytovom dome Evelyn

ID 6024169

Bajkalská, Bratislava-Ružinov , 82102, Bratislavský kraj

297 700 €
druhá fotografie nemovitosti třetí fotografie nemovitosti
  • ´Úžitková plocha

    78 m2

  • Dispozícia

    3 izbový byt

  • Stav objektu

    Novostavba

Popis nehnuteľnosti

Broker Consulting Vám ponúka 3-izbový byt v novom bytovom komplexe Novy Ružinov. Byt je súčasťou bytového domu Evelyn a je dokončený v štandarde.

Celková podlahová plocha je 78,38, z toho úžitková vrátane skladuje 70,63 m2, 7,75 m2 je balkón. V cene bytu je zahrnuté jedno vnútorné parkovacie miesto.
V prípade záujmu o ďalšie je možnosť dokúpenia vnútorného alebo vonkajšieho parkovacieho miesta.

Dispozícia bytu:

Vstupná chodba, samostatná toaleta s umývadlom, otvorená obývacia izba s kuchyňou s priamym výstupom na balkón, dve samostatné izby, z toho jedna orientovaná do ulice a jedna do dvora. Kúpelňa s vaňou a dvomi samostatnými umývadlami. Hneď pri vstupných dverách sa nachádza sklad o rozlohe 2,86 m2.

Technické vybavenie.
Byt je dokončený v štandarde. V kúpeľni a na toalete je dlažba a keramický obklad. Príprava rozvodov na kuchyňu s ostrovčekom. Na podlahe v izbách a chodbe je laminátová krytina.
V byte je centrálny regulačný panel a videovrátnik.
Okná sú šesťkomorové plastové profily. Vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné. Kúrenie v celom priestore je zabezpečené nizkoprofilovými radiátormi osadenými v priestore.

Byt je súčasťou novej rezidenčnej zástavby siedmych bytových domov so spoločným voľnočasovým priestorom v podobe parkového vnútrobloku s detským ihriskom. Výborná dostupnosť do všetkých okolitých časti mesta je zabezpečená priamym napojeným na mestský okruh.

Parametre

Číslo ponuky6024169
KategórieByty
Podkategórie3 izbový byt
Stav objektuNovostavba
Materiál stavbyTehlová
Vlastníctvo Osobné
Plyn:Na pozemku
Odpad:Verejná kanalizácia
Kúrenie:Lokálne
Voda:Na pozemku
Spevnená komunikácia:Betónová
Rok kolaudácie:2024