Na predaj rodinný dom v obci Lukáčovce

ID 6023192

Lukáčovce, Lukáčovce , 95123, Nitriansky kraj

Dohodou
druhá fotografie nemovitosti třetí fotografie nemovitosti
 • ´Úžitková plocha

  120 m2

 • Plocha pozemku

  920 m2

 • Dispozícia

  rodinný

 • Stav objektu

  Pôvodný stav

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť Broker Consulting v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj rodinný dom so skvelým potenciálom a veľkorysým udržiavaným pozemkom v obci Lukáčovce. Obec Lukáčovce sa nachádza len 20km od Nitry a 15km od Hlohovca.


Celková plocha pozemku je 920m2 z toho zastavaná plocha 120m2, nádvorie 800m2.


Dom je v pôvodnom zachovalom stave s možnosťou rekonštrukcie podľa vlastných predstáv. Pozostáva z prechodnej kuchyne , jednej prechodnej a jednej neprechodnej izby, kúpeľne s WC .V zadnej časti domu je hospodárska miestnosť, ktorú je možné prepojiť s obytnou časťou domu a pristaviť tak ďalšiu izbu, zimnú záhradu , ateliér, prípadne altánok.

Dom má použiteľnú povalu a je napojený na všetky inžinierske siete okrem kanalizácie. Odpad je vedený do septiku. Na pozemku sa nachádza vlastná studňa. V prednej časti domu je predzáhradka , ktorá je predelená drevenou bránou a vytvára príjemné súkromie.

Dvor skrášľuje zeleň a je dostatočne veľký na akúkoľvek úpravu.

Obec Lukáčovce ponúka plnú občiansku vybavenosť. V obci sa nachádza materská, základná škola, pošta, potraviny a premáva autobusová doprava do okolitých miest. Cez obec preteká potok Blatina. V okolí sa nachádzajú Lukáčovské rybníky, ktoré môžete využiť na spríjemnenie voľného času.

Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie a kompletného právneho servisu.

V prípade záujmu zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy nehnuteľnosti a získania najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver.

Parametre

Číslo ponuky6023192
KategórieDomy
PodkategórieRodinný
Stav objektuPôvodný stav
Materiál stavbyTehlová
Vlastníctvo Osobné
Možnosť hypotéky Áno